Inijob - polska platforma łącząca pracownika z pracodawcąJesteś pracownikiem, dla którego praca bywa stresująca, irytująca lub grozi wypaleniem zawodowym? Nie potrafisz rozmawiać z pracodawcą o problemach związanych z pracą, pomysłach na nowe działania, bo wiesz, że i tak zostaną odrzucone? Jako pracodawca czujesz, że Twoi pracownicy nie mówią Ci wszystkiego? Teraz żadna ze stron nie musi się tym już martwić, ponieważ jest IniJOB.

inijob


IniJOB.com to pierwsza w Polsce platforma komunikacji między pracownikami i pracodawcami. Jest ona bezpieczna i w pełni anonimowa, więc nie musisz się już bać, stresować, że to Ty zgłaszasz jakieś problemy związane z pracą. Platforma ta powstała po to, by każdy z nas mógł w łatwy i przyjmiemy sposób zgłosić swoją inicjatywę, negocjować i walczyć o swoją pozycję w pracy. W ten sposób bez problemu możesz zgłosić swój pomysł, który chodził Ci po głowie od dłuższego czasu i dzięki któremu wiesz, że firma może jeszcze bardziej się rozwinąć. Twój pracodawca może o niej przeczytać i dowiedzieć się jakich ma kreatywnych i zaangażowanych w rozwój firmy pracowników lub co w swojej firmie musi poprawić, co zmienić. Taki rodzaj komunikacji, jak wiemy, nie zawsze wychodzi w rozmowie „twarzą w twarz”. Możesz więc łatwo poprawić na lepsze swój komfort pracy bez zmiany jej miejsca czy pracodawcy. 

Zanim dokładniej opiszemy jakie zasady/prawa w IniJOB ma pracownik, a jakie pracodawca, najpierw wymienimy kilka zasadniczych elementów, o które pewnie każdy z Was prędzej czy później by zapytał. Tak więc dzięki tej nowoczesnej, przynajmniej na polskim rynku, platformie komunikacyjnej dotyczącej pracy, likwidowane są bariery między szefem a podwładnym. Wzmacnia się za to dialog pomiędzy tymi osobami, gdzie można swobodnie określać swoje potrzeby, wyrażać swoje zdanie, bez obawy, że nie zostaniesz wysłuchany czy zwolniony. W ten sposób Twój głos dociera do pracodawcy, a pracodawca jest bardziej zadowolony ze swoich pracowników i z wyników działalności swojej firmy. Same plusy. IniJOB jest w pełni anonimowe, więc nikt o Tobie nic nie wie. Poza tym z dodawania swojej inicjatywy korzystasz bezpłatnie i zawsze możesz zamknąć swoje konto, jeśli tego chcesz. 

Warto dodać, że Inijob jest stworzone przez POLSKĄ spółkę, która kilka miesięcy temu postanowiła podzielić się akcjami z polakami na platformie crowdfundingu udziałowego Beesund.com (tutaj szczegóły). Można było nabyć jedną akcję już za 80 zł. Dobrze to świadczy o firmie, która ma chęć w przyszłości podzielić się zyskami ze swoimi użytkownikami. Co ciekawe, Inijob planuje ekspansje na rynek Stanów Zjednoczonych ze swoją usługą, więc życzymy im osiągnięcia sukcesu, jak inna znana polska firma – LiveChat.


inijob #zrobsobielepszaprace


Reasumując:


Jako Pracownik


Anonimowo rejestrujesz się w konkretnej firmie (jeśli nie ma jej w bazie, to po sprawdzeniu zostanie ona z pewnością dodana), a następnie opisujesz swoje pomysły czy problemy jakie dotykają Ciebie i innych pracowników, a oni mogą Cię w tym wspierać. Dotrą one do twojego pracodawcy online. Następnie możesz ocenić czy pracodawca się zmienił, czy wprowadza wymienione przez Ciebie/Was zmiany w życie. Swoimi wrażeniami możesz dzielić się z innymi np. na portalach społecznościowych. 


Jako Pracodawca

Tworzysz profil firmy na IniJOB i zapraszasz swoich pracowników do tego, by z niego korzystali i zgłaszali swoje postulaty. Twoi pracownicy są anonimowi, ale ich potrzeby nie, więc staraj się w nie wsłuchać i wyciągać odpowiednie wnioski. Anonimowy pracownik jest szczery, dzięki czemu dowiesz się więcej o swojej firmie, ale może również o sobie. Staraj się wdrażać proponowane przez pracowników zmiany w życie, odpowiadając na sugestie i składając deklaracje. Poza tym bądź otwarty i chętny do współpracy. W taki sposób pracownicy będą chętniej chcieli pracować właśnie u Ciebie. 


Dzięki IniJOB pracodawca może zmienić swój punkt widzenia, a pracownik walczy o lepsze warunki pracy dla siebie. Polecamy odwiedzić portal IniJOB i zobaczyć na czym to wszystko realnie polega. Być może w ten sposób zachęci to Was-Czytelników do większej otwartości w komunikowaniu się w pracy, czy to z pracodawcą czy pracownikiem. 

Wierzymy, że Inijob poprawi warunki pracy w polskich firmach, dzięki czemu zyskają i pracodawcy i pracownicy w Polsce.

2 komentarze:

  1. Oj to bardzo przydatna rzecz jeśli chodzi o Polskę. Ewidentnie wielu naszych przedsiębiorców nie rozumie swoich pracowników!

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna platforma, moim zdaniem bardzo przydatna sprawa. Powinna bardzo usprawnić zmiany zwłaszcza w niektórych firmach.

    OdpowiedzUsuń