Kubota – kultowa polska marka klapek
Klapki Kubota – legendarne klapki, które nosiło się w latach 90. Była to część podstawowego ubioru na letnie dni, wyjazdów na wczasy, odpoczynku na działce czy po prostu buty na spacer. Te zapinane na rzep klapki z pianki zrobiły wówczas wielką furorę wśród każdej grupy wiekowej. Zobaczcie jak dziś zmieniła się firma Kubota i co obecnie ma w swojej ofercie.

Choć firma Kubota działa już od 1994 roku, to w pewnym momencie zrobiło się o niej cicho. Spowodowały to zmiany społeczne i gospodarcze naszego kraju, ale w 2018 roku Kubota wróciła do gry z nowymi produktami, które stanowią nie tylko klapki. Trzeba też dodać, że ta polska firma, początkowo sprowadzała klapki z Chin, a następnie sprzedawała je w kraju. Obecnie w ofercie Kuboty, znajdują się również klapki w całości projektowane i produkowane w Polsce.W obecnej ofercie Kuboty znajdują się legendarne klapki piankowe Kubota Rzep, które są wspomnieniem lat ‘90 dla wszystkich, którzy wówczas je nosili. Stanowią niejako wartość sentymentalną i są reprezentacyjnym produktem. Poza tym Kubota wprowadziła linię klapków Kubota Premium, które są wykonane z wysokiej jakości skóry oraz wytrzymałego PU, z którego zrobiona jest podeszwa. Są to klapki bardzo wygodne, modne i zgodne z ruchem Fashion Revolution.


Obchodzone w 2019 roku 25-lecie marki spowodowało, że w ofercie pojawiły się również klapki Kubota Basic, czyli piankowe klapki basenowe – bardzo wygodne i łatwe do utrzymania w czystości. Specjalnie z myślą o firmach marka wprowadziła możliwość zakupu personalizowanych klapków Kubota Rzep.


Prócz obuwia Kubota posiada też inne produkty. Znaleźć można m.in. worki, ręczniki, breloki, przypinki oraz skarpety. Wszystko z logo firmy. Skarpety Kubota to wysokiej jakości produkt zawierający w swoim składzie aż 80% bawełny. Przeznaczone są do noszenia na co dzień lub jako skarpety sportowe. Dostępne w wielu rozmiarach, wzorach i kolorach.


Polecamy odwiedzić stronę producenta pod adresem https://www.kubotastore.pl, by dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących zarówno historii, jak i produktów marki Kubota. Na stronie znajduje się również sklep internetowy, gdzie możecie zakupić klapki i akcesoria dla siebie. 

Warto wspomnieć, że marka Kubota wspiera również Fundację DKMS przeznaczając 1% ze sprzedaży każdej pary klapków. Natomiast ze sprzedaży klapków Premium Animal Brown Suede przeznacza 5% na Fundację Movember. Kubota od 2018 roku wspiera również WOŚP.

3 komentarze:

 1. O jaaa, pamiętam gdy miałem 17 lat rodzice kupili mi fajowe klapki na lato i właśnie nazywały się kuboty, znaczy tej firmy.
  Nawet pamiętam w szkole na klapki czasami mówiło się kuboty. Aż mi się łezka w oku zakręciła ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super że znów można kupić klapki Kubota. Pamiętam jak mój brat wiele lat temu nosił te k!soki. Niebieskie zapinane na rzep ☺️ Muszę mu podesłać tą stronę żeby sobie o nich przypomniał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe mam te klapki (z lat 90) jeszcze gdzieś w piwnicy. Już teraz nadają się tylko na codzień, ale jeśli mówicie że firma produkuje już w polsce to z chęcią kupię nowe.

  OdpowiedzUsuń